Doğayla Baş Başa...

Standard Oda (2) :

Deniz ve havuz manzaralı standart odalarımızda çift kişilik yatağın yanı sıra Klima, Lcd tv, minibar standart olarak bulunmaktadır.

Özellikleri :

Konaklama : 2 Yetişkin

Büyüklük : 22 m2

Dahil : Klima, Lcd TV, minibar, Güvenlik Kasası

Premium Oda (20) :

Geniş bir kullanım alanına sahip Premium odalarımızda çift kişilik yatak standart olarak bulunmaktadır. Bazı Premium odalarımız 3.kişinin rahat konaklaması için ek olarak tek kişilik yatak bulundurmaktadır.

Özellikleri :

Konaklama : 2 Yetişkin

Büyüklük : 35 m2

Dahil : Klima, Lcd tv, minibar, güvenlik kasası, Balkon

Deluxe Suit (4) :

Yatak odası ve salondan oluşan bu tip odalarımızın ikisi bahçe ikisi deniz manzaralıdır. Yatak odasında banyo ve duş ile çift kişilik queen size yatak, , salon kısmında ise tek kişi konaklamasına uygun kanepe bulunmaktadır. İstenildiği takdirde ek yatak konulabilir. Klima, Lcd tv, minibar, güvenlik kasası, şömine standart olarak bulunmaktadır.

Özellikleri :

Konaklama : 2 Yetişkin Queen Size

Büyüklük : 50 m2

Dahil : Klima, Lcd tv, minibar, güvenlik kasası, Şömine, Balkon

Aile Suiti (1) :

Çift kişilik yatak odası, tek kişilik yatak odası ve salondan oluşan bu tip odalarımız deniz ve havuz manzaralıdır. Yatak odasında banyo ve duş ile çift kişilik queen size yatak, salon kısmında ise tek kişi konaklamasına uygun kanepe bulunmaktadır. İstenildiği takdirde ek yatak konulabilir. Klima, lcd tv, minibar, güvenlik kasası, şömine gibi özelliklerinin yanı sıra Aile suitimizde enfes deniz manzarasının keyfini çıkarabileceğiniz geniş bir teras da bulunmaktadır.

Özellikleri :

Konaklama : 2 Yetişkin Queen Size

Büyüklük : 60 m2

Dahil : Klima, Lcd tv, minibar, güvenlik kasası, Şömine, Balkon

Balayı Suiti (1) :

Harika deniz manzarasına karşı jakuzi keyfini size sunan Balayı suitimizde cibinlikli king size yatağın yanı sıra klima, lcd tv, minibar, güvenlik kasası, şömine ve geniş bir balkon bulunmaktadır.

Özellikleri :

Konaklama : 2 Yetişkin

Büyüklük : 50 m2

Dahil : Jakuzi, Klima, Lcd tv, minibar, güvenlik kasası, Balkon

Fiyatlar

5 farklı tipte toplam 28 odamız siz misafirlerimizi bekliyor. Rezervasyon yapmadan önce fiyatlarımızı bilmek isteyebilirsiniz.